top of page

Evrensel Kur'an Frekans
Çalışması

Bu özel çalışma dil, inanç, ırk ayrımı olmaksızın herkesin kendi kendine yapabileceği bir çalışmadır. Kişi, yaratımında kendisine yüklenmiş olan programı açacak ve ortaya çıkaracaktır. Bu metodu uygulamak için Arapça bilmeye gerek bulunmamaktadır. 

Çalışmanın uygulanışı;

 

Çalışmak istediğiniz sureyi her gece uyumadan önce Arapça olarak yedi kez üst üste dinleyerek aynı anda gözle takip ediniz. Arapça bilmeniz gerekmeden gözle takip edeceğiniz yazıyı Arap veya Latin alfabesi ile yazılmış olarak sesle birlikte takip ediniz. Bu çalışma her gece yapılmalı ve sonrasında hemen uyunmalıdır. Çalışma bittiğinde sureyi 49 kez tekrar etmiş olacaksınız. 

Yedi gün süresince yalnızca Arapça ses ve ışın-foton (görüntü) frekansıyla çalışılacağından bu süre zarfında herhangi bir meale ve / veya tefsire bakılmamalıdır. Yedi gün bittikten, çalışmayı tamamladıktan sonra sekizinci günden itibaren Kur'an Külliyatı-1 Alak "Rabb'in Molekül" ve Kur'an Külliyatı-2 Kadir "Kesretten Çıkış" kitaplarını okuyabilir, eğer isterseniz meallere ve tefsirlere de bakabilirsiniz. 

Hülya Kavuzlu
Alak "Rabb'in Molekülü" Syf.37
Kadir "Kesretten Çıkış" Syf.17
bottom of page